Güncel Haberler

May 4, 2019

Anadolu Ligi 4. Ayak Engel Atlama Yarışmaları | 2019


Category: Haberler
Posted by: capitalcountry

40cm PII Kategorisi Teşvik Yarışması

1. Aleksandra Gökalp | Ares
1. Nil Toros | Moogli
1. Mahmut Kaan Doğan | Lord
4. Defne Aydın | Adrian Amy's Sander

__________________

 

40cm PIII Kategorisi Teşvik Yarışması

1. Yasemin Ulupınar | Deep Blue Sea
1. Duru Asya Erdoğmuş | Balfi
3. Ataberk Karacaoğlu | Badem

__________________

 

50cm Yeni Biniciler Teşvik Yarışması

1. İpek Dalşık | Donjuan
2. Nil Çetin | Domino
2. Zeynep İncesulu | Isabelle
4. Selen Marie Cerrahoğlu | Jek

__________________

 

50cm PII & PIII Kategorisi Teşvik Yarışması

1. Mahmut Kaan Doğan | Lord
2. Aleksandra Gökalp | Ares
3. Ataberk Karacaoğlu | Badem
4. Deniz Ece Kıvanç | Balfi
5. Parla Tellioğlu | Deep Blue Sea

__________________

 

80cm Yeni Biniciler Teşvik Yarışması

1. Ece Janset Genel | Küçük Kafkas
2. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Murat Düzleme | Ercan
3. Selen Marie Cerrahoğlu | Salsa De La Barre
4. Rabia Yağmur Avunduk | Amaretto T
5. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Candan | Ferah

__________________

 

80cm Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin Biniciler Teşvik Yarışması

1. Arif İsmet Yetkin | Cosca
2. Talat Ersoy İşçioğlu | Eric
3. Murat Erdoğan | Independent
4. Ütğm. Serdar Akyel | Eylül

__________________

 

90cm Yeni Biniciler Teşvik Yarışması

1. Yılmaz Emirhan Toros | Bell Aster
2. Ece Janset Genel | Küçük Kafkas
3. Rabia Yağmur Avunduk | Amaretto T
4. Ege Çevik | Keep On Shining
5. Selen Marie Cerrahoğlu | Yel

__________________

 

90cm Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin Biniciler Teşvik Yarışması

1. Mesut Çakmak | Korida
2. Mahmut Servet Kızılkaplan | Dark Rouge
3. Kaan Kızılkaplan | Teksas

__________________

 

110cm Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin, Pro. Biniciler Teşvik Yarışması

1. Ali Erol Akça | Ace
2. Osman Metin Ünal | Pompey
3. Ela Jansel Genel | Firewall
4. Talat Ersoy İşçioğlu | Sol Şerit Bağcı
5. Duru Ersoy | Saigon 29

__________________

 

125cm Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin, Pro. Biniciler Teşvik Yarışması

1. Ömer Çetin | Bacardi
2. Natalia Shipova | Eluna
3. Ömer Şimşek | Chadman
4. Kaan Kızılkaplan | Charmeur 427
5. Natalia Shipova | Concord

__________________

 

50cm PII Kategorisi Teşvik Yarışması

1. Aleksandra Gökalp | Ares
2. Mahmut Kaan Doğan | Lord
3. Nil Toros | Moogli
4. Defne Yüksel | Balfi

__________________

 

50cm Yeni Biniciler Teşvik Yarışması

1. Akın Baran Abra | Adrian Amy's Sander
2. Azra Özcan | Balfi

__________________

 

60cm PIII Kategorisi Teşvik Yarışması

1. Yasemin Ulupınar | Adrian Amy's Sander
2. Yasemin Ulupınar | Deep Blue Sea
3. Parla Tellioğlu | Deep Blue Sea
4. Merve Poyraz | Balfi

__________________

 

60cm Yeni Biniciler Teşvik Yarışması

1. İpek Dalşık | Donjuan
2. Nil Çetin | Domino
3. Selen Marie Cerrahoğlu | Jek
4. Zeynep İncesulu | Isabelle
5. Berna Diler | Chapoclap

__________________

 

80cm Yeni Ve Yıldız Biniciler Teşvik Yarışması

1. Ece Janset Genel | Küçük Kafkas
2. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Candan | Ferah
3. Yılmaz Emirhan Toros | Bell Aster
4. Rabia Yağmur Avunduk | Amaretto T
5. Selin Marie Cerrahoğlu | Salsa De La Barre

__________________

 

90cm Yeni Ve Yıldız Biniciler Teşvik Yarışması

1. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Murat Düzleme | Volkan
2. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Candan | Ferah
3. Rabia Yağmur Avunduk | Amaretto T
4. Tara Su Burkut | Flame
5. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Murat Düzleme | Ercan
5. Selin Hümbet | Vaquero

__________________

 

95cm Yıldız, Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin Biniciler Teşvik Yarışması

1. İsmail Türedi | Altay
2. Duru Ersoy | Calli You
3. Duru Ersoy | Saigon 29
4. İmran Yeniay | Green Day
5. Zeynep Erdoğan | Speed De La Croix

__________________

 

110cm Yıldız, Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin Biniciler Teşvik Yarışması

1. Cem Alpdemir | Diante F
2. Hasan Çelik | Chestnut
3. Turgay Yazıcı | Christallo
4. Ela Jansel Genel | Firewall
5. Hira Derin Ekenler | TZY Colando

__________________

 

125cm Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin, Pro. Biniciler Teşvik Yarışması

1. Ömer Şimşek | Contiki AZ
2. Kaan Kızılkaplan | Dark Vegas K
3. Ömer Şimşek | Chadman
4. Natalia Shipova | Eluna
5. Sercan Yılmaz | Waleslo

 

190504thumb.jpg
 

Capital Country Club

Güncel Haberler

May 4, 2019

Anadolu Ligi 4. Ayak Engel Atlama Yarışmaları | 2019


Category: Haberler
Posted by: capitalcountry

40cm PII Kategorisi Teşvik Yarışması

1. Aleksandra Gökalp | Ares
1. Nil Toros | Moogli
1. Mahmut Kaan Doğan | Lord
4. Defne Aydın | Adrian Amy's Sander

__________________

 

40cm PIII Kategorisi Teşvik Yarışması

1. Yasemin Ulupınar | Deep Blue Sea
1. Duru Asya Erdoğmuş | Balfi
3. Ataberk Karacaoğlu | Badem

__________________

 

50cm Yeni Biniciler Teşvik Yarışması

1. İpek Dalşık | Donjuan
2. Nil Çetin | Domino
2. Zeynep İncesulu | Isabelle
4. Selen Marie Cerrahoğlu | Jek

__________________

 

50cm PII & PIII Kategorisi Teşvik Yarışması

1. Mahmut Kaan Doğan | Lord
2. Aleksandra Gökalp | Ares
3. Ataberk Karacaoğlu | Badem
4. Deniz Ece Kıvanç | Balfi
5. Parla Tellioğlu | Deep Blue Sea

__________________

 

80cm Yeni Biniciler Teşvik Yarışması

1. Ece Janset Genel | Küçük Kafkas
2. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Murat Düzleme | Ercan
3. Selen Marie Cerrahoğlu | Salsa De La Barre
4. Rabia Yağmur Avunduk | Amaretto T
5. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Candan | Ferah

__________________

 

80cm Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin Biniciler Teşvik Yarışması

1. Arif İsmet Yetkin | Cosca
2. Talat Ersoy İşçioğlu | Eric
3. Murat Erdoğan | Independent
4. Ütğm. Serdar Akyel | Eylül

__________________

 

90cm Yeni Biniciler Teşvik Yarışması

1. Yılmaz Emirhan Toros | Bell Aster
2. Ece Janset Genel | Küçük Kafkas
3. Rabia Yağmur Avunduk | Amaretto T
4. Ege Çevik | Keep On Shining
5. Selen Marie Cerrahoğlu | Yel

__________________

 

90cm Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin Biniciler Teşvik Yarışması

1. Mesut Çakmak | Korida
2. Mahmut Servet Kızılkaplan | Dark Rouge
3. Kaan Kızılkaplan | Teksas

__________________

 

110cm Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin, Pro. Biniciler Teşvik Yarışması

1. Ali Erol Akça | Ace
2. Osman Metin Ünal | Pompey
3. Ela Jansel Genel | Firewall
4. Talat Ersoy İşçioğlu | Sol Şerit Bağcı
5. Duru Ersoy | Saigon 29

__________________

 

125cm Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin, Pro. Biniciler Teşvik Yarışması

1. Ömer Çetin | Bacardi
2. Natalia Shipova | Eluna
3. Ömer Şimşek | Chadman
4. Kaan Kızılkaplan | Charmeur 427
5. Natalia Shipova | Concord

__________________

 

50cm PII Kategorisi Teşvik Yarışması

1. Aleksandra Gökalp | Ares
2. Mahmut Kaan Doğan | Lord
3. Nil Toros | Moogli
4. Defne Yüksel | Balfi

__________________

 

50cm Yeni Biniciler Teşvik Yarışması

1. Akın Baran Abra | Adrian Amy's Sander
2. Azra Özcan | Balfi

__________________

 

60cm PIII Kategorisi Teşvik Yarışması

1. Yasemin Ulupınar | Adrian Amy's Sander
2. Yasemin Ulupınar | Deep Blue Sea
3. Parla Tellioğlu | Deep Blue Sea
4. Merve Poyraz | Balfi

__________________

 

60cm Yeni Biniciler Teşvik Yarışması

1. İpek Dalşık | Donjuan
2. Nil Çetin | Domino
3. Selen Marie Cerrahoğlu | Jek
4. Zeynep İncesulu | Isabelle
5. Berna Diler | Chapoclap

__________________

 

80cm Yeni Ve Yıldız Biniciler Teşvik Yarışması

1. Ece Janset Genel | Küçük Kafkas
2. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Candan | Ferah
3. Yılmaz Emirhan Toros | Bell Aster
4. Rabia Yağmur Avunduk | Amaretto T
5. Selin Marie Cerrahoğlu | Salsa De La Barre

__________________

 

90cm Yeni Ve Yıldız Biniciler Teşvik Yarışması

1. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Murat Düzleme | Volkan
2. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Candan | Ferah
3. Rabia Yağmur Avunduk | Amaretto T
4. Tara Su Burkut | Flame
5. Asb. Kd. Çvş. Mehmet Murat Düzleme | Ercan
5. Selin Hümbet | Vaquero

__________________

 

95cm Yıldız, Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin Biniciler Teşvik Yarışması

1. İsmail Türedi | Altay
2. Duru Ersoy | Calli You
3. Duru Ersoy | Saigon 29
4. İmran Yeniay | Green Day
5. Zeynep Erdoğan | Speed De La Croix

__________________

 

110cm Yıldız, Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin Biniciler Teşvik Yarışması

1. Cem Alpdemir | Diante F
2. Hasan Çelik | Chestnut
3. Turgay Yazıcı | Christallo
4. Ela Jansel Genel | Firewall
5. Hira Derin Ekenler | TZY Colando

__________________

 

125cm Genç, Genç-Yetişkin, Yetişkin, Pro. Biniciler Teşvik Yarışması

1. Ömer Şimşek | Contiki AZ
2. Kaan Kızılkaplan | Dark Vegas K
3. Ömer Şimşek | Chadman
4. Natalia Shipova | Eluna
5. Sercan Yılmaz | Waleslo

 

190504thumb.jpg