Güncel Haberler

Feb 11, 2018

2016 Yılı Başkent Binicilik Kulübü Özel Ünvan Kupaları


Category: Haberler
Posted by: capitalcountry

Başkent Binicilik Klubünde Özel Ünvan Kupalarının Üçüncü Gününde (40cm)çok Heyecanlı Ve Hareketli Geçti Kupa Sahibi Ve Derece Alanlar

P1 Kategorisi:

 

Birinci Ege Çevik Ares İsimli Atıyla

İkinci Duru Ersoy Adore İsimli Atıyla

P3,p3 Kategorisi:

 

Birinci Zeynep Sakallı Queen İsimli Atıyla

İkinci Gökçe Aker Joey İsimli Atıyla

Yeni Birinci Kategorisi:

Birinci Derin Yetkin Charmen İsimli Atıyla

 

İkinci Emirhan Toros Salsa De La Barre İsimli Atıyla

 

Bbk Kupası 60 Cm Yarışma Sonuçları:

P1 Kategorisi Birincisi Ege Çevik Ares İsimli Atıyla,

P2 Kategorisi Birincisi Selen Cerrahoğlu Salsa De La Barre İsimli Atıyla, İkinci Zeynep Sakallı Queen İsimli Atıyla, Üçüncü Gökçe Aker Joey İsimli Atıyla

Yeni Biniciler Kategorisinde;

Birinci Mehmet Sarp Özengin Dijital Sanatlar Desperado İsimli Atıyla,İkinci Irmak Kaygusuz Carolus İsimli Atıyla Ve Üçüncü Ece Köprülü Szello İsimli Atıyla..

 

Binicilerimizi Tebrik Ederiz..

 

Yarışmaların Son Gününde 100cm Teşvik Yarışması‘da Oldukça Heyecan Verici Sahnelere Ev Sahipliği Yaptı;

Yeni Biniciler Kategorisinde;

Birinci Goltane Ghazi Dorothee De Reve İsimli Atıyla, Ikinci Üçvş Hüseyin Emre Cömert Akdeniz İsimli Atıyla, Üçüncü Sanem Yalçin Banff İsimli Atıyla, Dördüncü Sultan Kubar Vaquero İsimli Atıyla Ve Beşinci Mehmet Sarp Özengin Dijital Sanatlar Desperado İsimli Atıyla..

 

Biniciler Kategorisinde;

Birinci Ütgm. Murat Çetinkaya Şen İsimli Atıyla, İkinci İmran Yeniay Black Jack 184 İsimli Atıyla, Üçüncü Zeynep Sesel Fennis Of Jay Jay’s İsimli Atıyla, Dördüncü Ütgm.murat Çetinkaya Fuat İsimli Atıyla, Ve Beşinci Doğa Karaduman Quanto İsimli Atıyla..

 

Binicilerimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz..

 

Gölbaşi Kaymakamliği Kupasi 115 Cm’de;

Birinci Hasan Şentürk West İsimli Atıyla, İkinci Bçvş. Onur Taşpinar Göktuğ İsimli Atıyla, Üçüncü Yzb. Burak Dağdelen Erbuğ İsimli Atıyla, Dördüncü Lyn Nil Özgün Comtess İsimli Atıyla, Beşinci Ömer Çetin Ankara İsimli Atıyla, Altıncı İlker Sergen Altun Quite Zero İsimli Atıyla, Yedinci Zeynep Sesel Fennis Of Jay Jay’s İsimli Atıyla Ve Sekizinci Boran Demir Alex V.K. İsimli Atıyla..

 

Binicilerimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz..

 

Ankara Valiliği Kupası 125 Cm’de Dereceye Giren Sporcularımız;

Birinci Richard Grom Siec Diamond Flying İsimli Atıyla, Ikinci Sencer Horasan Duvkalle Isinli Atıyla, Üçüncü Necmi Eren Foxtrot İsimli Atıyla, Dördüncü Osman Şen Libas Secret Love İsimli Atıyla Ve Beşinci Hüsnü Dinç Upsala Du Petit Bois Z İsimli Atıyla..

 

Binicilerimizi Tebrik Ederiz..

 

Trt’den Canlı Yayınlanan Türkiye Büyük Millet Meclisi Kupasi Yarışması Şahane Bir Heyecana Dönüştü Ve Tüm Izleyenlere Görsel Bir Şölen Yaşattı..

 

Birinci Oktay Sezek Siec Nectar Des Roches İsimli Atıyla(41,10), Ikinci Richard Grom Siec Clicquout İsimli Atıyla(41,51), Üçüncü Hulki Karagülle Curoos İsimli Atıyla(42,36), Dördüncü Uğur Yilmaz Zoloma İsimli Atıyla(42,70), Beşinci Sencer Horasan Quick De Stehermelle İsimli Atıyla(43,03), Altıncı Beytullah Hüseyinoğlu Bingo İsimli Atıyla(43,09), Yedinci Hulki Karagülle Skara Glen’s Cascador İsimli Atıyla(47,05), Ve Sekizinci Ömer Çetin Ontario İsimli Atıyla(53,11)..

 

Binicilerimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz.

 

14480593_1236164129780455_6382499755926656499_o.jpg
 

Capital Country Club

Güncel Haberler

Feb 11, 2018

2016 Yılı Başkent Binicilik Kulübü Özel Ünvan Kupaları


Category: Haberler
Posted by: capitalcountry

Başkent Binicilik Klubünde Özel Ünvan Kupalarının Üçüncü Gününde (40cm)çok Heyecanlı Ve Hareketli Geçti Kupa Sahibi Ve Derece Alanlar

P1 Kategorisi:

 

Birinci Ege Çevik Ares İsimli Atıyla

İkinci Duru Ersoy Adore İsimli Atıyla

P3,p3 Kategorisi:

 

Birinci Zeynep Sakallı Queen İsimli Atıyla

İkinci Gökçe Aker Joey İsimli Atıyla

Yeni Birinci Kategorisi:

Birinci Derin Yetkin Charmen İsimli Atıyla

 

İkinci Emirhan Toros Salsa De La Barre İsimli Atıyla

 

Bbk Kupası 60 Cm Yarışma Sonuçları:

P1 Kategorisi Birincisi Ege Çevik Ares İsimli Atıyla,

P2 Kategorisi Birincisi Selen Cerrahoğlu Salsa De La Barre İsimli Atıyla, İkinci Zeynep Sakallı Queen İsimli Atıyla, Üçüncü Gökçe Aker Joey İsimli Atıyla

Yeni Biniciler Kategorisinde;

Birinci Mehmet Sarp Özengin Dijital Sanatlar Desperado İsimli Atıyla,İkinci Irmak Kaygusuz Carolus İsimli Atıyla Ve Üçüncü Ece Köprülü Szello İsimli Atıyla..

 

Binicilerimizi Tebrik Ederiz..

 

Yarışmaların Son Gününde 100cm Teşvik Yarışması‘da Oldukça Heyecan Verici Sahnelere Ev Sahipliği Yaptı;

Yeni Biniciler Kategorisinde;

Birinci Goltane Ghazi Dorothee De Reve İsimli Atıyla, Ikinci Üçvş Hüseyin Emre Cömert Akdeniz İsimli Atıyla, Üçüncü Sanem Yalçin Banff İsimli Atıyla, Dördüncü Sultan Kubar Vaquero İsimli Atıyla Ve Beşinci Mehmet Sarp Özengin Dijital Sanatlar Desperado İsimli Atıyla..

 

Biniciler Kategorisinde;

Birinci Ütgm. Murat Çetinkaya Şen İsimli Atıyla, İkinci İmran Yeniay Black Jack 184 İsimli Atıyla, Üçüncü Zeynep Sesel Fennis Of Jay Jay’s İsimli Atıyla, Dördüncü Ütgm.murat Çetinkaya Fuat İsimli Atıyla, Ve Beşinci Doğa Karaduman Quanto İsimli Atıyla..

 

Binicilerimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz..

 

Gölbaşi Kaymakamliği Kupasi 115 Cm’de;

Birinci Hasan Şentürk West İsimli Atıyla, İkinci Bçvş. Onur Taşpinar Göktuğ İsimli Atıyla, Üçüncü Yzb. Burak Dağdelen Erbuğ İsimli Atıyla, Dördüncü Lyn Nil Özgün Comtess İsimli Atıyla, Beşinci Ömer Çetin Ankara İsimli Atıyla, Altıncı İlker Sergen Altun Quite Zero İsimli Atıyla, Yedinci Zeynep Sesel Fennis Of Jay Jay’s İsimli Atıyla Ve Sekizinci Boran Demir Alex V.K. İsimli Atıyla..

 

Binicilerimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz..

 

Ankara Valiliği Kupası 125 Cm’de Dereceye Giren Sporcularımız;

Birinci Richard Grom Siec Diamond Flying İsimli Atıyla, Ikinci Sencer Horasan Duvkalle Isinli Atıyla, Üçüncü Necmi Eren Foxtrot İsimli Atıyla, Dördüncü Osman Şen Libas Secret Love İsimli Atıyla Ve Beşinci Hüsnü Dinç Upsala Du Petit Bois Z İsimli Atıyla..

 

Binicilerimizi Tebrik Ederiz..

 

Trt’den Canlı Yayınlanan Türkiye Büyük Millet Meclisi Kupasi Yarışması Şahane Bir Heyecana Dönüştü Ve Tüm Izleyenlere Görsel Bir Şölen Yaşattı..

 

Birinci Oktay Sezek Siec Nectar Des Roches İsimli Atıyla(41,10), Ikinci Richard Grom Siec Clicquout İsimli Atıyla(41,51), Üçüncü Hulki Karagülle Curoos İsimli Atıyla(42,36), Dördüncü Uğur Yilmaz Zoloma İsimli Atıyla(42,70), Beşinci Sencer Horasan Quick De Stehermelle İsimli Atıyla(43,03), Altıncı Beytullah Hüseyinoğlu Bingo İsimli Atıyla(43,09), Yedinci Hulki Karagülle Skara Glen’s Cascador İsimli Atıyla(47,05), Ve Sekizinci Ömer Çetin Ontario İsimli Atıyla(53,11)..

 

Binicilerimizi Tebrik Eder Başarılarının Devamını Dileriz.

 

14480593_1236164129780455_6382499755926656499_o.jpg