Sizi Hemen Arayalım!


Country Life

Country Life Villaları'nda Yaşam Başladı!

“Komşu komşunun külüne muhtaçtır.” diyen bir kültürün yansımasıyla güzel komşularla dolu bir yaşam alanı kurduk. Çocuklarımız birlikte büyüsün, atlarla enerjilerini atsınlar istedik. Şehrin gürültüsünden, egzoz dumanlarından, trafikten ve stresten uzak olsun; doyasıya oksijeni, toprağın yağmurdaki kokusunu, meyvelerin tadını bahçedeki ağaçlarınızdan alın dedik.  

ccltel

Hayalleri, Gerçeğe Taşıdık!

Bu hayalleri gerçeğe taşımak için Country Life inşa ettik. Capital Country Club’ı 2003 yılında kurarken sloganımız “Bizler Soyadları Farklı Kocaman Bir Aileyiz” idi. Şimdi o ailemizle, çocuklarımızla yepyeni bir yaşam inşa ettik.

76 Komşunuz Sizi Burada Bekliyor!

Sizlerin istek ve beklentilerine göre şekil alabilecek 7 farklı tip ev seçeneği Country Life’ta.

Bu Özel Yaşamda Sizi Bekleyenler!

Sevdiklerinizi keyifle ağırlayacağınız bir binicilik kulübünüz, her mevsimin tadını çıkaracağınız eviniz ve sosyal tesisiniz olacak. Kışın kardan adam yapıp, mangal yakabilecek; yazın havuzda ailenizle ve sevdiklerinizle havuz başı yemeklerinizi ve açık büfe kahvaltınızı alacaksınız. Yani; hem sayfiye yerinde hem dağ evinde, hem bir çiftlikte bulacaksınız yeni yaşamın tadını.  

Evinizi İstediğiniz Gibi Kurgulayabilirsiniz!

Profesyonel çalışma arkadaşlarımız ve strateji ortaklarımızla birlikte evinizi tam hayal ettiğiniz gibi kurgulayacaksınız. Salonu, banyoyu, çocuk odalarını ve daha nice ince detayı...

Ya da kendi tedarikçilerinizle de evini kurgulayabilirsiniz. Hayallerin, gerçeğe taşındığı Country Life’da buluşmak dileğiyle...

Kataloğumuzu incelemek için buraya tıklayabilirsiniz!

 

Capital Country Club

Country Life