Sosyal Tesis

Tenis & Voleybol Kortları

Tesis bünyesinde bulunan 2 tenis kortunda ister her seviyede eğitim alabilir, isterseniz sevdiklerinizle maç yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Binicilik tutkunlarının sevdiğpi seçkin spor alanları Capital Country Club’da sizleri bekliyor.

 

Fitness Salonu

Bir çok beklentinize cevap verebilecek kabiliyette fitness salonu, ağırlık aletlerinden koşu bantlarına ve kondisyon bisiklerine, formunuzu korumanız için huzurlu ve sakin bir ortamda antremanlarınızı gerçekleştirmeniz için sizleri bekliyor. Dilerseniz kendi kişisel antrenörünüzle veya tesisimizin uzmanlarıyla çalışmalarınız daha verimli oluyor.

 

Bilardo

Sevdiklerinizle keyifli bir mücadele, bilardo masalarında sizleri bekliyor. Profesyonel seviye bilardo masaları ile ister yüzme arasında, ister açık büfe kahvaltı sonrası eğlence Capital Country Club’da.

 

Aktiviteler & Çocuk Alanları

Yaz ayları misafirlerinin favorisi canlı langırt ve hamak keyfi, her mevsim düzenlenen tavla turnuvaları, nefes kesen binicilik yarışmaları ve çok daha fazlası Capital Country Club’da keyifli vakit geçirmeniz için hazır. Sizler ister manej kafede şömine başında şarabınızı yudumlarken akustik müziğin keyfine varın, ister sıra gecelerimizde sanatçılarımızla eğlenin, çocuklarınız sizi rahatsız etmeden oyun alanlarımızda ve yeşil alanlarımızda dilediklerince vakit geçirsinler.

 

Capital Country Club

Sosyal Tesis